Virdis Lux Biuro Rachunkowe Anna Kanclerz, Grażyna Lorens s.c.

 

Virdis Lux Biuro Rachunkowe Anna Kanclerz, Grażyna Lorens s.c.
ul. Cicha 33
05-200 Wołomin

tel. 22 787 95 88; Mobil 508 098 568

biuro@virdislux.pllorens_biuro@go2.pl

http://www.virdislux.pl

https://www.facebook.com/biuro.rachunkowe.virdislux/

numer SWBR 112/2016

 

Virdis Lux Biuro Rachunkowe z Wołomina działa nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadamy certyfikaty wydane przez Ministerstwo Finansów nr 4434/97 oraz 45515/2010 uprawniające do prowadzenia biura rachunkowego oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z małymi jednoosobowymi firmami jak i średnimi przedsiębiorstwami i spółkami prawa handlowego z Polski i Europy o zróżnicowanych profilach działalności.
Usługi w naszym biurze rachunkowym Virdis LUX prowadzone są oparciu o obowiązujące wymogi Ministerstwa Finansów oraz przepisy prawne. Naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Biuro Rachunkowe VIRDIS LUX gwarantuje profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność, zapewnia dyskrecję oraz całkowitą poufność wszelkich informacji, dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta.
Niezależnie czy potrzebujecie Państwo usług księgowych jednoosobowej firmy na ryczałcie czy Spółki na księgach handlowych zapraszamy do skorzystania z doświadczenia naszego Biura Rachunkowego