Biuro Rachunkowo-Podatkowe KAPITAŁ

Biuro Rachunkowo-Podatkowe KAPITAŁ  Bożena Kowalczyk
76-200 Słupsk ul. Tuwima 23 lok. 10

tel: 501399820
http://www.brkapital.slupsk.pl/index.html
email: brkapital@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/Biuro-Rachunkowe-Kapita%C5%82-w…/

numer SWBR 144/2016

kapital_br_logo

Biuro Rachunkowe Kapitał powstało w 2001 roku.
Tak długi okres funkcjonowania na rynku pozwolił nam zdobyć ogromne doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych w zakresie prowadzenia rozliczeń finansowo-księgowych.

Obsługujemy firmy z terenu całej Polski w drodze wymiany dokumentów poprzez firmy kurierskie.
Podstawową działalnością biura jest profesjonalne świadczenie usług księgowych, kadrowych, płacowych dla małych i średnich firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz podmiotów nie posiadających formy prawnej.
Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom przez poznanie specyfiki prowadzonej działalności i zakres prowadzenia księgowości, zawsze dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.
Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.
Do rozliczeń finansowych wykorzystujemy możliwie najnowsze urządzenia informatyczne co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych usług i zadowolenie Klientów.
Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń przed Urzędem Skarbowych i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.