Członkowie Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych

Czemu zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym członkiem SWBR?

Niejednokrotnie przedsiębiorcy na etapie zakładania firmy zastanawiają się nad tym w jaki sposób dokonać wyboru podmiotu, któremu powierzą prowadzenie swojej księgowości. Dotyczy to zarówno niewielkich przedsięwzięć, które przyjmują formę jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i większych projektów, kiedy podejmowana jest decyzja o założeniu na przykład jednej z kilku możliwych spółek kapitałowych.

W każdym z tych wypadków osoba poszukująca dla siebie biura rachunkowego ma jednak nadzieję, że ktoś kto będzie odpowiedzialny za prowadzenie jej rachunkowości wykaże się kompetencją i pomoże jej w pojawiających się w każdej firmie problemach księgowych, kadrowo - płacowych, a nawet prawnych. Tego typu oczekiwania artykułują jednak nie tylko początkujący przedsiębiorcy, ale również tacy z wieloletnim doświadczeniem. Wraz z rozwojem firmy, kiedy podejmowana jest decyzja o otworzeniu nowego działu, zatrudnieniu kolejnego specjalisty lub w trakcie starań o zdobycie funduszy na nowe inwestycje także okazuje się niejednokrotnie niezbędne wsparcie ze strony doświadczonego i kompetentnego księgowego. Odpowiednie biuro rachunkowe potrafi ponadto pomóc uporać się z organizacją dokumentacji firmy i wskazać najważniejsze aspekty, na które należy zwrócić uwagę aby mieć pewność, że pod względem formalnym wszystko jest w porządku. Właśnie dla tego tak ważne jest aby móc mieć pewność, że biuro rachunkowe, z którym współpracujemy to profesjonalna firma.

Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie. Zrzesza ono wyselekcjonowane i sprawdzone biura rachunkowe z całej Polski. Członkowie stowarzyszenia to księgowi z długoletnią praktyką i bogatym doświadczeniem zawodowym. Ponadto dzięki wzajemnej współpracy i wymianie doświadczeń zawodowych, stale podnosimy swoje kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w prawie. Właśnie dlatego klient, który zdecyduje się powierzyć swoje sprawy księgowe członkowi Stowarzyszenia może mieć pewność, że współpracuje z pewnym i sprawdzonym księgowym. Ponadto współpraca z biurami rachunkowymi członkami Stowarzyszenia oznacza, że klient:

  • ma zapewnioną realną, a nie wirtualną, obsługę, zawsze może spotkać się ze swoją księgową i porozmawiać na temat bieżących spraw firmy
  • jest traktowany w sposób indywidualny
  • ma pewność, że za księgowym, z którym współpracuje stoją kompetencje nie tylko pojedynczego biura rachunkowego, ale i setek innych księgowych z całej Polski.

W związku z tym jeśli poszukujecie Państwo korzystnej i sprawdzonej obsługi księgowej zachęcamy do zapoznania się z listą biur członków Stowarzyszenia lub sprawdzenia na mapie gdzie najbliżej Państwa firmy znajduje się biuro rachunkowe należące do Stowarzyszenia.