Biuro Rachunkowe”HUBERT” Marcin Marynik

Biuro Rachunkowe „HUBERT” Marcin Marynik
Ul. Sienkiewicza 1d,
82-100 Nowy Dwór Gdański
e-mail: biuromarynik@wp.pl
facebook: https://www.facebook.com/MarcinMarynik/
Tel: 602 681 650, 55 247 57 68
numer SWBR 41/2015

W każdej firmie księgowość, to komórka odpowiedzialna za prawidłowe gospodarowanie finansami przedsiębiorstwa. Funkcjonowanie firm musi spełniać aspekty postawione na rozwój, a księgowość jako jeden z najważniejszych elementów dbać i czuwać nad płynnością finansową każdego przedsiębiorstwa w oparciu o obowiązujące przepisy, które ulegają różnym zmianom i modyfikacjom.

Dbamy o to, aby każdy przedsiębiorca, który zleci nam obsługę swojej firmy czuł się pewnie i bezpiecznie. W tym przypadku księgowość musi spełniać najwyższe standardy i normy w oparciu o obowiązujące przepisy w gospodarce finansowej.

Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom obsługi, przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Zapewniamy wiarygodność i rzetelność powierzonych zadań dla prawidłowego funkcjonowania każdej z firm.

Do zadań, jakie stoją przed nami, to obsługa rachunkowa i księgowa klientów, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz mali i średni przedsiębiorcy rozliczający się na podstawie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjowanego oraz karty podatkowej.

Służymy Państwu w następującym zakresie:

  • prowadzenie dokumentacji księgowej klientom, którzy rozliczają się za pomocą podatkowej księgi przychodów i rozchodów( tzw. księgowość uproszczona), ewidencji przychodów oraz karty podatkowej
  • rozliczanie ewidencji do podatku VAT i rozliczanie w zakresie podatku VAT, sporządzanie deklaracji, a także prowadzenie innych niż księgi rachunkowe ewidencje i rejestry
  • sporządzanie w imieniu i na rzecz podatników, płatników i inkasentów zleceń i deklaracji podatkowych
  • prowadzenie ewidencji i wykaz środków trwałych i wyposażenia
  • prowadzenie pełnej obsługi kadrowo – płacowej
  • na podstawie ksiąg i rejestrów sporządzanie dokumentacji, która zostanie dostarczona do odpowiednich urzędów
  • przygotowanie deklaracji ZUS

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszego biura