Biuro Rachunkowe IWANTEX

Biuro Rachunkowe IWANTEX
ul.Budowlana 114/3, 41-808 Zabrze
K +48 880 409 562
K +48 536 706 707
E-mail: iwantex@tlen.pl
www.iwantex.pl
www.facebook.com/iwantex.biurorachunkowe
numer SWBR 97/2016

Z myślą o Twojej firmie  na bazie 15-letniego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu pełnej księgowości dużych spółek kapitałowych powstało Biuro Rachunkowe Iwantex . Od początku działalności główny priorytet Biura to najwyższa jakość świadczonych usług.
Właścicielką Biura Iwantex jest Iwona Gancarz – Kozioł absolwentka wydziału Rachunkowości na Akademii Ekonomicznej w Katowicach posiadająca Certyfikat Ministra Finansów nr 10125/2005, która bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy jako Główna Księgowa Spółek Handlowych oferuje swoim klientom ponadprzeciętny poziom usług rachunkowo – księgowych w atrakcyjnych cenach.

Właścicielka posiada bogate doświadczenie w zakresie przeprowadzonych kontroli US, ZUS i PIP, które zawsze przebiegały bez zarzutu z wynikiem zerowym!

Biuro Rachunkowe Iwantex szuka dla firm najlepszych, innowacyjnych rozwiązań z zakresu księgowości, gwarantując tym samym najwyższą jakoś świadczonych usług.

Swoją ofertę kieruje w szczególności do klientów wymagających, dla których liczy się całościowy wgląd w sytuację własnej firmy. Usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy.

Biuro Rachunkowe Iwantex pracuje na najnowszych, na bieżąco aktualizowanych programach finansowo- księgowych firmy INSERT aby usługi były najwyższej jakości i wykonywane były na czas. W trosce o bezpieczeństwo Państwa dokumentów sporządzamy podwójne kopie danych księgowych, a oferowane usługi realizujemy w oparciu o instrukcje i procedury własne jak i obsługiwanych przez Biuro podmiotów gospodarczych.

Działalność Biura objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC.
Biuro objęte jest systemem monitorowania przez agencję ochrony 24 godziny na dobę.