Biuro Rachunkowe „Global” Krystyna Gut

Biuro Rachunkowe „Global” Krystyna Gut
ul. Józefa Poniatowskiego 6/1, 37-500 Jarosław
tel. 698-835-445, 600-260-695
glob-gut@wp.pl
www.global-jaroslaw.pl
numer SWBR 84/2015

global_biuro_rachunkowe_logo

Biuro Rachunkowe „Global” Krystyna Gut swoją działalność na rynku prowadzi od 2000 r. Mieścimy się w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 6/1. W naszej bogatej ofercie znajdzie państwo wszystko co niezbędne, do obsługi księgowej osób fizycznych, firm i instytucji. Poprowadzimy wasze księgi rachunkowe, również księgę przychodów i rozchodów, w sposób solidny i rzetelny. W zakresie usług kadrowo – płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi pełną dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje zus i rocznych deklaracji podatkowych PIT i CIT, jak również doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych.
Pracownicy naszego biura rachunkowego to specjaliści w swojej dziedzinie, charakteryzujący się świetnym przygotowaniem merytorycznym, wielką rzetelnością i profesjonalizmem, co w sposób bezpośredni przekłada się na wysoką jakość usług oraz poziom zadowolenia naszych klientów.
Jesteśmy nastawieni na kompleksową obsługę firm, ale nie odmawiamy też usług jednorazowych: np. rozliczenie roczne podatnika, rozliczenie należnego zwrotu podatku VAT od materiałów budowlanych dla osób fizycznych itp.
Posiadamy licencję Ministra Finansów. Nasze biuro posiada polisę ubezpieczeniową w PZU.
Zachęcamy do współpracy – korzystanie z naszych usług zdecydowanie zmniejsza koszty prowadzenia firmy.