Biuro Rachunkowe PROWENT Katarzyna Dudek

Biuro Rachunkowe PROWENT Katarzyna Dudek
ul. Bystrzycka 24 lokal 5 (na terenie firmy ZABERD), 54-215 Wrocław
tel. 609 796 726
e-mail: brprowent@list.pl
www.brprowent.wroclaw.pl
numer SWBR 23/2015

prowent_br_logo

Podstawowym celem działalności naszego biura jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz stale podnoszonymi kwalifikacjami. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji i dokumentów w trakcie, jak i po ustaniu współpracy. Zakres świadczonych usług zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta, co jest wyróżnikiem wśród innych firm działających na rynku usług księgowych.
Szanując Państwa czas i dbając o wygodę naszych Klientów Biuro Rachunkowe „Prowent” oferuje kompleksowe usługi finansowo-księgowe dostępne w różnych wariantach:
-Dokumenty finansowo-księgowe mogą być dostarczane do biura lub odbierane w siedzibie Państwa firmy w umówionych terminach. Drogą elektroniczną Klient otrzymuje wszystkie informacje o terminach i wielkościach zobowiązań wobec ZUS i US z tytułu podatków.
-Usługi finansowo- księgowe mogą być prowadzone w siedzibie firmy Klienta. Wówczas pracownik Biura obsługuje Państwa w miejscu prowadzenia działalności lub innym wskazanym przez Państwa, udostępniając bazę danych programu lub wykorzystując program polecany przez Klienta. Wszystkie dokumenty są wówczas przechowywane w siedzibie firmy Klienta, co umożliwia szybki dostęp do niezbędnych informacji.