E&K Consulting s.c.

E&K Consulting s.c.
ul. Kochanowskiego 20/2 31-127 Kraków
NIP 6762303162
tel: 660788784
kgorka@ekconsulting.pl
www.ekconsulting.pl
numer SWBR 100/2016 (Kinga Dudka)

ek_consulting_logo

Biuro Rachunkowe E&K Consulting s.c. w Krakowie działa na rynku od 2005 roku.  Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na owocną pracę z podmiotami gospodarczymi bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, branże oraz formę prawną.
Posiadane certyfikaty księgowe udzielone przez Ministra Finansów o numerze 10087/2005 oraz 62142/2013 dają nam uprawnienia do świadczenia usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów – rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.
Wykazujemy się biegłą znajomością przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy.  Współpracujemy z zespołem radców prawnych, adwokatów oraz z biegłym rewidentem.  Prowadzimy obsługę w języku polskim oraz niemieckim.
Nadrzędnym celem jest dla nas przede wszystkim dobro naszych Klientów. Wszystkie powierzone nam sprawy prowadzimy w sposób rzetelny, zgodny z obowiązującymi przepisami podatkowymi a każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny.
Oferta naszego biura księgowego adresowana jest do osób chcących bezpiecznie prowadzić swoją działalność oraz skoncentrować się na rozwoju własnej firmy.
Biuro Rachunkowe E&K Consulting s.c. świadczy profesjonalne usługi księgowo – kadrowe dla firm znajdujących się na terenie całego kraju. Wszelkie koszty związane z przesyłkami pocztowymi oraz kurierskimi są przez nas pokrywane.