Biuro Rachunkowe Beata Trojanowska

Biuro Rachunkowe Beata Trojanowska
Przecznica 16, 59-630 Mirsk
tel.663924809
beatatrojanowska@interia.pl
www.beataksiegowosc.pl
numer SWBR 8/2015

Głównym celem biura jest świadczenie kompleksowych usług księgowych. Właściciel posiada Certyfikat Nr 33369/2009 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów.
Nasze biuro rachunkowe stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Klient wybiera sposób dostarczania nam dokumentów: odbiór dokumentów w siedzibie klienta, poczta, kurier, poczta elektroniczna, fax lub doręczenie osobiste. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
– Polisa Seria E Nr 0138382.
Odpłatność za nasze usługi określana jest indywidualnie i zależy od formy opodatkowania prowadzonej działalności, liczby dokumentów do księgowania oraz liczby pracowników. Jednocześnie zapewniamy że ustalona z Państwem cena będzie dla Was satysfakcjonująca.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Beata Trojanowska