Biuro Rachunkowe „Barbara” Beata Korpaczewska

Biuro Rachunkowe „Barbara” Beata Korpaczewska
ul. Heweliusza 7/J, 59-220 Legnica
tel. 505 111 297
e-mail: barbara.legnica@gmail.com
www: http://brbarbara.pl
numer SWBR 63/2015

barbara_logo

Biuro Rachunkowe „BARBARA” działa od marca 1993 roku i jest jednym z pierwszych biur tego typu w Legnicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od 20 lat, nadal rozwijając się i doskonaląc swoje usługi. Jako doświadczone biuro księgowe specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości małych podmiotów gospodarczych oraz w sprawach kadrowo-płacowych.Licencja Ministerstwa Finansów uprawnia nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy także ubezpieczenie OC prowadzonej działalności gospodarczej.
Satysfakcję z wykonanej pracy czerpiemy z zadowolenia Klienta oraz dynamicznego rozwoju jego firmy. Nieustannie poszerzając naszą wiedzę i śledząc zmiany i nowości w przepisach podatkowo- księgowych, rozwiązujmy problemy firm w dziedzinie finansowej oraz stajemy na wysokości każdego zadania.
Nasze główne cele a zarazem zalety, to przede wszystkim: terminowość, rzetelność i dbałość o zadowolenie Klienta, co sprowadza się do profesjonalnych usług księgowych o najwyższym standardzie. Ponadto, nasze usługi są relatywnie tanie. Klient i jego zlecenie jest u nas zawsze na pierwszym miejscu, dlatego dostosowujemy się do potrzeb i możliwości ekonomicznych każdego Zleceniodawcy.