Account Biuro Rachunkowe Sp. z oo

Account Biuro Rachunkowe Sp. z oo
ul Mołdawska 7a m 248, 02-127 Warszawa
tel 502 599 739
www.accountbr.pl
dobraksiegowa@onet.pl
numer SWBR 35/2015

account_br_logo

Naszą ofertę adresujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii na „papierkową robotę”. Oferowana przez nasze biuro rachunkowe kompleksowa obsługa Państwa firmy obejmuje cały zakres prac, bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy mobilnym biurem rachunkowym, docieramy wszędzie. Nie mamy stacjonarnego biura, dokumenty odbieramy bezpośrednio od klientów, raporty i zestawienia po zaksięgowaniu miesiąca wysyłamy bezpośrednio do klientów. Zaksięgowane dokumenty po zakończeniu roku oddajemy klientom.
Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek, działalności gospodarczych oraz fundacji i stowarzyszeń. Nie straszna nam żadna branża. Zajmujemy się nie tylko usługami księgowymi ale również obsługą kadr i płac, przygotowujemy raporty dla zarządów oraz dodatkowe analizy przychodów i kosztów, wnioski kredytowe oraz pomagamy rozliczać dotacje. Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek dotyczących kwestii podatkowych.
Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu, zakres prac dodatkowych. Nasze biuro rachunkowe pomoże Państwu załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. W swojej pracy często nasi klienci byli kontrolowani Np. przez Państwową Inspekcje Pracy, ZUS, Główna Izbę Skarbową, Urzędy Skarbowe ze względu na VAT i podatek dochodowy, Sanepid, Urzędy Miasta i Gmin oraz instytucje udzielające dotacji (Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Zagranicznych).

Ilona Malicka-Janek Prezes Zarządu